کولرگازی کم مصرف شارپ و عملکرد Auto Restart

یخچال فریزر ساید بای ساید ۴ درب شارپ
۲۷ تیر ۱۳۹۷
ماشین لباسشویی شارپ مدل ES-FP812BX
۳۱ تیر ۱۳۹۷

کولرگازی کم مصرف شارپ و عملکرد Auto Restart

Auto Restart این ویژگی در کولرگازی ها باعث می شود زمانی که برق قطع شود،راه اندازی مجدد به صورت اتوماتیک پس از اتصال برق می باشد.

کولرگازی کم مصرف شارپ و عملکرد Auto Restart

پدیده ای بنام گرمایش جهانی باعث شده تا میانگین دمای زمین و حتی دریاها و اقیانوس ها افزایش یابد. اندازه گیری دمای هوای زمین از سال ۱۸۸۰ میلادی آغاز شده و ادامه دارد. طبق این اندازه گیری و پژوهش سالهای اخیر از گرمترین سال ها گزارش شده است.
تلاش و گسترش فرهنگ در مورد تولید حداقلی آلاینده ها جهت پیشگیری از گرم تر شدن زمین بسیار حائز اهمیت است.
گرمای زمین حتی در شهرهای سردسیر اثر زیادی نشان داده به صورتی که استفاده از کولرگازی در این شهرها بیشتر شده است. با اطلاع از ویژگی های کولرگازی خوب می توان با حداقل برق مصرفی، هوای خنک و مطبوعی را در خانه و محل کار خود داشت.
از ویژگی هایی که باید برای انتخاب و خرید کولرگازی در نظر داشت می توان به رتبه انرژی، ظرفیت سرمایش، قدرت پرتاب باد، استفاده از تکنولوژی های جدید مانند پلاسماکلاستر، استفاده از گاز خنک کننده R410A، میزان صدا و غیره.

یکی از ویژگی هایی که شاید کمتر مورد توجه قرار بگیرد، Auto Restart بودن آن است. این ویژگی در کولرگازی ها باعث می شود زمانی که برق قطع شود، به صورت اتوماتیک پس از اتصال برق، کولر مجددا با تنظیماتی که قبلا انجام شده بود، راه اندازی شود.
در کولرگازی های شارپ علاوه بر ویژگی هایی که در بالا ذکر شد، دارای سیستم راه اندازی مجدد اتوماتیک یعنی همان Auto Restart می باشند.

شرکت آکام تجارت سپهر مجموعه ای از بهترین و کم مصرف ترین کولرگازی  ها را برای مناطق حاره ای و دیگر مناطق گردآوری نموده است.

جهت اطلاع از قیمت کولرگازی با خط ویژه: ۵۴۶۷۱ – ۰۲۱ تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *