کولرگازی کم مصرف | کولرگازی اینورتر

یخساز اتوماتیک چیست؟ | یخ های کریستالی شفاف، با یخچال فریزر های شارپ - آکام تجارت سپهر - لوازم خانگی شارپ - تکنولوژی ژاپن
یخساز اتوماتیک | یخ های کریستالی شفاف، با یخچال فریزرهای شارپ
۹ آذر ۱۳۹۶
پلاسماکلاستر و دستگاه تصفیه هوا
۱۹ آذر ۱۳۹۶

کولرگازی کم مصرف | کولرگازی اینورتر

رتبه انرژی +A مجهز به موتور اینورتر، پرتاب باد چهار جهته، مقاوم در برابر نواسانات شدید برق، مجهز به فیلتر نانو سیلور

 

کولرگازی کم مصرف | کولرگازی اینورتر

با توجه به روند رو به رشد علم و تکنولوژی در تمامی زمینه ها، لوازم خانگی را نیز تحت پوشش قرار داده و در کاربردی بودن آن کمک فراوانی نموده است.
از موارد بسیار مهم در این زمان تامین هوای سالم و تهویه مطبوع می باشد. دستگاههای تصفیه هوا این نیاز را تامین کرده اند. علاوه بر دستگاههای تصفیه هوا و با در نظر گرفتن اقلیم چهار فصل ایران عزیزمان در یک زمان، همیشه برای رهایی از گرمای هوا به خصوص گرمای تابستان روش های زیادی به کار گرفته شده است. حدود یک قرن پیش وسیله ای به نام کولرگازی اختراع شد، و مورد توجه مصرف کنندگان قرار گرفت که هم هوای محیط را خنک کند و هم هوای مطبوعی را بوجود آورد.

مهمترین مورد که در کولرگازی مطرح می باشد علاوه بر قدرت خنک کنندگی، مصرف برق آن است که می تواند در زمان خرید کولرگازی مورد توجه قرار گیرد.

دو تفاوت اصلی در کولرگازی کم مصرف نسل جدید با کولرگازی قدیمی باعث شده تا در حد قابل توجهی مصرف برق را کاهش دهد.
گاز موجود در این کولرها گاز R410a بوده که در مقایسه با گاز مصرفی در کولرهای قدیمی که R22 می باشند بسیار خنک تر هستند. علت آن هم این است که دمای جوشش گاز R410a برابر با منفی ۵۲ درجه و دمای جوشش گاز R22 منفی ۴۱ درجه می باشد.
این تفاوت نقش مهمی در تولید سرما در بازه زمانی کمتر خواهد داشت.
تفاوت دیگر در ساختار کمپرسور می باشد. در کمپرسور کولرگازی های قدیمی، بعد از هم دما شدن محیط با دمایی که برای کولرگازی تعیین کرده اید، کمپرسور کاملا خاموش می شود، تا دوباره برای هم دما شدن با محیط، روشن شود و این استارت مجدد باعث مصرف برق بالایی می شود، اما در کولرگازی کم مصرف امروزی با توجه به کمپرسور یا موتور اینورتر با توجه به ساختار فرمان آن،کمپرسور هیچ گاه از مدار خارج نمی شود و در این زمان دورموتور به حداقل خود میرسد تا برای روشن شدن دوباره برق بالایی مصرف نشود.

کولر گازی شارپ با توجه به بکار بردن تکنولوژی ژاپن در آن از نوع کولرگازی کم مصرف یا کولرگازی اینورتر بوده که میتواند هوای محیط را در حداقل مدت زمانی خود، خنک نموده و کمترین مصرف برق را داشته باشد.

شرکت آکام تجارت سپهر مجموعه ای از بهترین و کم مصرف ترین کولرگازی  ها را برای مناطق حاره ای و دیگر مناطق گردآوری نموده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *