یخچال و فریزر شارپ مجهز به آبریز KARAKURI | زندگی آسان با تکنولوژی ژاپنی

یخچال فریزر شارپ مدل SJ-SRD450
۲۷ تیر ۱۳۹۶
تکنولوژی اکوباکس آکام تجارت سپهر لوازم خانگی شارپ تکنولوژی ژاپن
تکنولوژی اکوباکس | کیفیت برتر همواره با لوازم خانگی شارپ
۶ مرداد ۱۳۹۶
آبریز کاراکوری لوازم خانگی شارپ آکام تجارت سپهر

یخچال و فریزر شارپ مجهز به آبریز KARAKURI | زندگی آسان با تکنولوژی ژاپنی

سری جدید یخچال و فریزر های شارپ مجهز به آبریزی منحصر بفرد هستند که در مواقع عدم استفاده توسط کاربر مخفی می باشد.

یخچال و فریزر شارپ مجهز به آبریز KARAKURI | زندگی آسان با تکنولوژی ژاپنی

آبریز یکی از امکانات مورد علاقه خانواده ایرانی است. داشتن آبریز برای یخچال در هوای گرم تابستان مسلماً موجبات آرامش شما را بیش از پیش تسهیل می گرداند. سری جدید یخچال و فریزر های شارپ مجهز به آبریزی منحصر بفرد هستند که در مواقع عدم استفاده توسط کاربر مخفی می باشد. نام آبریز KARAKURI برگرفته از اصل درهای مخفی نینجاهای ژاپن است که به طور ناگهانی مخفی و ظاهر می شوند. این آبریز که علاوه بر ارائه آب، یخ هم تولید می کند، مجهز به سنسوری است که با نزدیک شدن دستان کاربر به سرعت ظاهر شده و در مواقع عدم استفاده کاملاً مخفی است. فلسفه خلق چنین آبریزی، جلوگیری از ورود گرد و غبار به علاوه میکروب ها به داخل آن است. آبریز KARAKURI شارپ با ۴ لیتر ظرفیت (معادل ۲۴ لیوان آب) به کاربر این امکان را می دهد تا در مدت زمان درازتری از بدون آب ریختن مجدد از آبریز استفاده نماید.

یخچال و فریزر پنج درب شارپ با وجود یخساز اتوماتیک منحصربفردش به کاربر اجازه می دهد تا علاوه بر تولید یخ، اندازه قطعات یخ را نیز انتخاب کند و قابل توجه است که این قطعات در مقایسه با سایر یخچال ها ۴۵ دقیقه زودتر تشکیل می گردند. برای اینکه یخ با این سرعت تشکیل شود مجهز به سیستم خنک کننده ایست که در کم تر از ۳۰ دقیقه نوشیدنی کاربر را خنک می سازد.
آکام تجارت سپهر نمایندگی رسمی لوارم خانگی شارپ در ایران، با شعار خود مبنی بر کیفیت بالا و ارائه خدمات برتر در سطح کشور هم میهنان عزیز را مد نظر قرار داده و در این راه با چشم انداز همکاری بلند مدت با برند شارپ ژاپن گام بر داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *