یخچال و فریزر پنج درب شارپ SJ-FP910 | لوازم خانگی شارپ فقط با ضمانت آکام سرویس

ضمانت اصل بودن کالا لوازم خانگی شارپ آکام تجارت سپهر
لوازم خانگی شارپ فقط با ضمانت آکام سرویس
۱۳ شهریور ۱۳۹۶
QW V834 ماشین ظرفشویی آکام تجارت سپهر لوازم خانگی شارپ تکنولوژی ژاپن
معرفی ماشین لباسشویی شارپ QW-V834 | تکنولوژی ژاپن
۱۹ شهریور ۱۳۹۶
یخچال و فریزر لوازم خانگی شارپ آکام تجارت سپهر تکنولوژی ژاپن SJ FP910

یخچال و فریزر پنج درب شارپ SJ-FP910 | لوازم خانگی شارپ فقط با ضمانت آکام سرویس

یخچال و فریزر پنج درب شارپ SJ-FP910 از سری جدید یخچال و فریزر های شارپ با سبکی متفاوت و منحصر بفرد است.

یخچال و فریزر پنج درب شارپ SJ-FP910 | لوازم خانگی شارپ فقط با ضمانت آکام سرویس

یخچال و فریزر پنج درب شارپ SJ-FP910 از سری جدید یخچال و فریزر های شارپ با سبکی متفاوت و منحصر بفرد است. این تفاوت سبک هم در ظاهر و هم در کارکرد این یخچال وجود دارد. درب پنجم این یخچال  محفظه ایست با چهار دمای متفاوت که هم بصورت یخچال و هم فریزر است بنابراین زمانی که به سرعت میخواهید به دمای دلخواهتان دست یابید یا اینکه در یخچال و فریزر فضای کافی برای مواد غذاییتان ندارید این محفظه بهترین گزینه پیش روی شماست. یخچال و فریزر SJ-FP910 با ۹۱۰ لیتر ظرفیت برای یک خانواده با جمعیت بسیار زیاد و یا خانواده ای که مصرف بالایی دارند، هم مناسب است. تکنولوژی های منحصر بفرد به کار رفته در این یخچال و فریزر از قبیل فناوری پلاسماکلاستر، سیستم خنک کننده هیبرید، تکنولوژی نوفراست، تکنولوژی آنتی باکتریال و ضد بو نانوسیلور (+Nano AG) و قابلیت استثنایی محفظه پنجم این یخچال را در زمره با کیفیت ترین و پیشرفته ترین یخچال های جهان قرار داده است. با وجود رتبه انرژی A این دستگاه در عین حفظ کیفیت عملکرد، مصرف انرژی بسیار کمی دارد. شرکت آکام تجارت سپهر نمایندگی رسمی لوازم خانگی شارپ ژاپن در ایران

محفظه پنجم یخچال و فریزر SJ-FP910

محفظه چند دمایی، به کاربر اجازه می دهد تا از بین چهار دمای مختلف ۳+، ۰، ۸- و ۱۸-  یکی را بر حسب نیاز خود انتخاب نماید. در این حالت تنظیم پیش فرض دما از قبل ۱۸-  می باشد.

  • خنک کننده سریع

این حالت برای خنک کردن سریع نوشیدنی یا مواد غذایی است.

  • سرمای اضافی

این حالت برای خنک کردن سریع نوشیدنی ها یا مواد غذایی تا مرز منجمد شدن می باشد.

  • یخ زدایی مواد غذایی

این حالت برای یخ زدایی مواد غذایی یخ زده است. زمانی که می خواهیم مواد غذاییمان را به صورت آرام یخ زدایی نماییم از این حالت استفاده می کنیم.

نکته: مطمئن شوید که مواد غذایی فاسد شدنی را به طور کامل یخ زدایی می کنید تا طعم و بافت آن حفظ شود.

  • خنک شدن

خنک کردن مواد غذایی داغ

  • زمانی که می خواهید مواد غذایی مایع با دمای بالا را خنک کنید، مطمئن شوید که آن را کاملاً پوشانده اید یا از یک ظرف عایق بندی شده در برابر هوا استفاده می کنید. در غیر این صورت ممکن است باعث سوختگی شود.
  • ظرفی را که دمای سطح خارجی آن ۶۰ درجه سانتیگراد یا بالاتر است، در یخچال قرار ندهید. محفظه چند دمایی ممکن است با آن گرما دچار تغییر شکل شود.

تکنولوژی پلاسماکلاستر | با بوی بد یخچال خداحافظی کنید

تکنولوژی پلاسماکلاستر با تولید یون های مثبت و منفی انواع میکروب ها و باکتری های موجود در یخچال و فریزر را از بین برده که این امر منجر به این می گردد که غذاها برای مدت زمان طولانی تری سالم باقی بمانند و از طرفی بوی بد یخچال هم از بین می رود.

تکنولوژی هیبرید | چرا یخچال و فریزر شما باید مجهز به سیستم خنک کننده هیبرید باشد؟

تکنولوژی هیبرید از ترکیب دو سیستم سنتی یخ زدایی و تکنولوژی نوفراست بهره می جوید که به همین دلیل به آن سیستم خنک کننده ترکیبی نیز می گویند. تکنولوژی هیبرید در عمل به کمک یک صفحه آلومینیومی صفر درجه که در پشت یخچال تعبیه شده جریان هوای سرد و خشک را تنظیم کرده و مانع از تماس مستقیم آن با ماده غذایی می گردد. امروزه سیستم خنک کننده هیبرید در یخچال و فریزر ها به دلیل تازه نگه داشتن مواد غذایی و حفظ بافت اولیه آن از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *