یخچال و فریزر کامبی شارپ | SJ-SBM415D

شستشوی دوگانه Dual Wash و ماشین ظرفشویی شارپ
۴ دی ۱۳۹۶
نمایشگر فول گرافیک رنگی TFT در لباسشویی شارپ
۶ دی ۱۳۹۶

یخچال و فریزر کامبی شارپ | SJ-SBM415D

انرژی +A، مجهز به سیستم ضد بو و باکتری نانوسیلور(+AG) و دارای برنامه سیستم ضد برفک نوفراست.

یخچال و فریزر کامبی شارپ مدل SJ-SBM415D

یخچال فریزر، از مهمترین وسایل آشپزخانه است. خرید یخچال فریزر با توجه به اهمیت آن در خانه و طول عمر استفاده اش،‌ کاری است که باید دقت و زمان بیشتری برای آن گذاشت.

در هنگام خرید،‌ علاوه بر قیمت یخچال و فریزر و طبقه بندی دستگاه، گزینه هایی مانند ظرفیت، مصرف برق و فضایی که اشغال می کند را نیز باید در نظر داشت.

یخچال پایین فریزر کامبی شارپ مدل  SJ-SBM415D یکی از کاربردی ترین یخچال فریزر های شارپ می باشد.

گنجایش این دستگاه ۴۱۵ لیتر می باشد و با طراحی خاص  و منحصربفرد خود فضای کمتری را اشغال می کند.

از دیگر ویژگی های این یخچال و فریزر؛

کم مصرف با رتبه انرژی +A

دارای برنامه اقتصادی(Economy) است که این برنامه در صورت فعال شدن، بدون اینکه کیفیت یخچال پایین بیاید مصرف انرژی را کنترل می کند که منجر به پایین آمدن هزینه های مصرفی خواهد شد.

مجهز به سیستم ضد بو و باکتری نانوسیلور  Ag+ می باشد که برای از بین بردن بوی نامطبوع درون یخچال و جلوگیری از ترکیب بوی مواد غذایی درون آن است.

با به کار رفتن ذرات نقره در این یخچال هیچ اثری از بوی بد و یا ترکیب شدن بوی مواد غذایی مختلف نخواهد بود. محفظه تازه نگهدارنده میوه و سبزیجات در این یخچال سبب تازگی و طراوت سبزی و میوه های شما خواهد گشت و بافت آنها را در دمایی مناسب، حفظ خواهد کرد.

همچنین دارای یخساز و آبریز دستی ، سیستم انجماد و خنک کننده سریع می باشد.

این دستگاه مجهز به تکنولوژی نوفراست (ضد برفک) بوده که مانع از یخ زدگی محفظه های فریزر می شود. ابعاد این دستگاه  ۸۱۰*۷۲۰*۱۸۱۸ می باشد.

 

یخچال پایین فریزر کامبی شارپ مدل  SJ-SBM415D دارای سه کشو بزرگ در فریزر و دو کشو و ۵ طبقه از جنس پیرکس و آنتی شوک حرارتی در یخچال با قابلیت تنظیم ارتفاع می باشد. این یخچال از ظاهری بسیار زیبا، بدنه ای محکم و ظرفیتی مناسب برخوردار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *