یخچال و فریزر کامبی شارپ | SJ-SBM585D

کولرگازی کم مصرف شارپ و عملکرد Auto defrost
۲۱ آبان ۱۳۹۷
ماشین لباسشویی کم مصرف شارپ مدل ES-FB814TDBX
۲۳ آبان ۱۳۹۷

یخچال و فریزر کامبی شارپ | SJ-SBM585D

انرژی +A، مجهز به سیستم ضد بو و باکتری نانوسیلور(+AG) و دارای برنامه سیستم ضد برفک نوفراست.

یخچال و فریزر کامبی شارپ مدل SJ-SBM585D

اکثر افراد این روزها به دنبال یخچال چهار درب یا ساید بای ساید هستند. این یخچال ها ظرفیت بالایی دارند اما هستند اشخاصی که نیازی به ظرفیت بالا ندارند و یک یخچال فریزر دو درب بالا فریزر یا پایین فریزر برایشان کفایت می کند.
یخچال پایین فریزر کامبی شارپ مدل SJ-SBM585D یکی از باکیفیت ترین یخچال های پایین فریزر در سبد کالایی آکام تجارت سپهر نماینده رسمی لوازم خانگی شارپ در ایران است.
این یخچال از ظاهری بسیار زیبا، بدنه ای محکم و ظرفیتی مناسب برخوردار است.
گنجایش کل این یخچال فریزر ۵۸۵ لیتر است که در مقایسه با یخچال های مشابه ظرفیتی بالا محسوب می شود. مسئله بسیار مهمی که روز به روز اهمیت بیشتری نسبت به قبل پیدا می کند میزان مصرف انرژی دستگاه های برقی که استفاده مداوم دارند، مانند یخچال است.
فریزر نیز دارای دو کشو بزرگ می باشد. رتبه انرژی این دستگاه +A است که نشان دهنده مصرف کم و بهینه انرژی در این دستگاه است. یخچال فریزر کامبی شارپ SJ-SBM585D دارای ۵ طبقه و یک کشو با قابلیت تنظیم ارتفاع طبقات می باشد. این دستگاه مجهز به تکنولوژی نانوسیلور Ag+ برای از بین بردن بوی نامطبوع درون یخچال و جلوگیری از ترکیب بوی مواد غذایی درون آن است. با به کار رفتن ذرات نقره در این یخچال هیچ اثری از بوی بد و یا ترکیب شدن بوی مواد غذایی مختلف نخواهد بود. محفظه تازه نگهدارنده میوه و سبزیجات در این یخچال سبب تازگی و طزاوت سبزی و میوه های شما خواهد گشت و بافت آنها را در دمایی مناسب، حفظ خواهد کرد.
ویژگی منحصر بفرد دیگر این یخچال که بسیار مورد طبع خانه و خانواده ایرانی است، آبریز است. با وجود آبریز دستی در یخچال پایین فریزر شارپ، نیازی به پر کردن پارچ آب و باز و بسته کردن مدام درب نیست و سبب صرفه جویی قابل توجهی در مصرف انرژی می گردد. علاوه بر تکنولوژی Nanosilver، این دستگاه مجهز به تکنولوژی نوفراست (ضد برفک) بوده که مانع از یخ زدگی محفظه های فریزر و فوم بستن در آنها می شود. این قابلیت علاوه بر جلوگیری از برفک بستن یخچال موجب سریع تر شدن عمل انجماد در یخچال است. از برنامه های این یخچال فریزر شارپ می توان به برنامه اقتصادی یا اکونومی (Economy) اشاره کرد. این برنامه در صورت فعال شدن، بدون اینکه کیفیت یخچال پایین بیاید مصرف انرژی را کنترل می کند که منجر به پایین آمدن هزینه های مصرفی خواهد شد. با استفاده از نمایشگر لمسی این یخچال می توان به راحتی دما و برنامه مورد نظر را تنظیم نمود.

 

 

از دیگر ویژگی های یخچال فریزر SJ-SBM585D:
پایین فریزر
کلاس انرژی +A
دارای برنامه اقتصادی
مجهز به سیستم ضد بو و باکتری نانوسیلور (+AG)
مجهز به سیستم ضد برفک نوفراست
مصرف انرژی بسیار کم
ظرفیت ۵۸۵ لیتر
ابعاد ۷۰۰*۷۳۵*۱۸۶۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *