حفاظت از یخچال فریزر شارپ

برنامه Auto Intensive تشخیص میزان کثیفی ظروف
۳۰ آبان ۱۳۹۷
ماشین لباسشویی شارپ مدل ES-FS814BX
۶ آذر ۱۳۹۷

حفاظت از یخچال فریزر شارپ

سپرهای حفاظتی Fire-lightning-Insulation-Stability-Rat-Vibration-Voltage

۷سپر حفاظتی در یخچال فریزر شارپ

شارپ برای حفاظت از تمامی محصولات لوازم خانگی خود،‌ از تکنولوژی ژاپن که بهترین و بروزترین فناوری می باشد، استفاده نموده تا علاوه بر حفظ کیفیت محصول، طول عمر آنها را نیز افزایش دهد.
همانطور که در مقاله های قبل در مورد ۷سپر حفاظتی در  ماشین لباسشویی درب از بالای شارپ بیان شد،‌ تکنولوژی ژاپن در یخچال فریزر شارپ نیز ۷سپر حفاظتی تعبیه نموده که در طول عمر مفید دستگاه بسیار موثر و کاربردی می باشد.

۷سپر حفاظتی در یخچال فریزر شارپ:

۱- سپر آتش (Fire) : در طراحی بورد دستگاه، از پلاستیکی به دور فلز بورد استفاده شده که در صورت آتش گرفتن، به سایر نقاط دستگاه نشت نیابد.

۲- سپر جرقه (lightning) : واریستورها اضافه توان موجود را جذب و موجب ایجاد ثبات در صورت نوسانات جرقه و به تبع آن حصول اطمینان از محافظت مطلوب از تمامی مدارها در برابر ولتاژ اضافی می شود.

۳- سپر عایق (Insulation) : در نقاطی از دستگاه که در آن امکان جریان برق وجود دارد از پوشش های پلاستیکی استف

اده شده است تا از شوک الکتریکی و برق گرفتگی جلوگیری به عمل آید.

۴- سپر تعادل (Stability) : دستگاه طوری طراحی شده است تا در صورتی که در شرایط شیب قرار گیرد و یا تکان بخورد از افتادن آن جلوگیری شود.

۵- سپر موش (Rat) : یک پوشش محافظ در زیر دستگاه تعبیه شده است که ضمن جلوگیری از ورود موش و حشرات به داخل آن، از جویده شدن سیم های برق توسط موش جلوگیری می کند.

۶- سپر لرزش (Vibration) : یخچال های شارپ طوری تعبیه شده اند تا در بدترین شرایط حمل نقل نیز در برابر تکان و لرزش های ناشی از آن آسیب پذیر نباشند.

۷- سپر ولتاژ (Voltage) : یخچال های شارپ طوری طراحی شده اند تا در شرایط ناپایداری و نوسان ولتاژ و یا پایین آمدن ولتاژ از حد استاندارد، از ولتاژ وجود نهایت بهره برداری را داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *