چرا باید از ماشین لباسشویی های مجهز به دیگ حبابی استفاده کنیم؟

بررسی چند ویژگی ماشین لباسشویی شارپ مدل ES-FB814FDBX
بررسی امکانات ماشین لباسشویی شارپ مدل ES-FB814FDBX
۱۰ تیر ۱۳۹۶
نانو سیلور Nanosilver - آکام تجارت سپهر - لوازم خانگی شارپ - تکنولوژی ژاپن
نانوسیلور، بهترین تکنولوژی جهان برای از بین بردن باکتری ها
۱۱ تیر ۱۳۹۶
روش صحیح شستن لباس با دیگ حبابی - آکام تجارت سپهر - لوازم خانگی شارپ - تکنولوژی ژاپن - ماشین لباسشویی

چرا باید از ماشین لباسشویی های مجهز به دیگ حبابی استفاده کنیم؟

یک ماشین لباسشویی قدرتمند باید از البسه شما نیز حفاظت کند و موجب از بین رفتن بافت پارچه در حین شستشو نشود.

روش صحیح شستن لباس و راه حل به سبک شارپ:

یکی از عوامل موثر در طول عمر لباس ، نحوه شستن آنهاست. وقتی سخن از روش صحیح شستن لباس به میان می آید، هر کس به نوبه خود، تجربه خود را بیان می کند. برخی، همیشه ترجیح می دهند، لباسها با دست شستشو شوند. برخی دیگر فکر میکنند که اگر لباس در لباسشویی کمتر چروک شود، بافتش کمتر آسیب می بیند. و … . تمامی این صحبتها، صرفا تجربه هایی است که هر یک از ما داشته ایم و گاها ممکن است اشتباه باشد. اما واقعا روش صحیح شستن لباس چیست؟

برند شارپ، همواره سعی کرده است که با خلق تکنولوژی های جدید، استاندارد بالایی را در محصولات خود داشته باشد. شارپ می داند که مصرف کنندگان دوست دارند، لباسهایشان در هنگام شستشو، بافت خود را از دست ندهند. شرکت شارپ، در این زمینه تحقیقات وسیعی انجام داده است. نتایج حاصل از این تحقیقات، ایجاد تغییرات بنیادی در دیگ شستشوی ماشین لباسشویی بوده است. لباسشویی های شارپ، مجهز به سبک جدیدی از دیگهای شستشو، به نام دیگ حبابی ( Bubble Drum ) شده اند. بنابراین جواب درست به سوال ” روش صحیح شستن لباس چیست؟ “، استفاده از ماشین لباسشویی های دارای دیگ حبابی است.

دیگ حبابی چگونه باعث حفظ بافت لباس می شود؟ | روش شستن صحیح لباس

وظیفه ماشین لباسشویی تنها شستن و پاکیزه کردن رخت و لباس شما نیست. یک ماشین لباسشویی قدرتمند باید از البسه شما نیز حفاظت کند و موجب از بین رفتن بافت پارچه در حین شستشو نشود. خانواده جدید ماشین لباسشویی شارپ مجهز به دیگ حبابی یا Bubble Drum هستند. این دیگ به دلیل برخورداری از حباب های کوچک فلزی بر روی بدنه داخلی دیگ، نه تنها به ترکیب بهتر آب و مواد شوینده کمک می کند، بلکه منجر به حفظ بافت لباس های شما در حین فرایند شستشو، آبگیری و خشک کردن آن ها خواهد شد.

از کجا بدانیم که لباسشویی مجهز به دیگ حبابی است؟

روش صحیح شستن لباس | چرا باید از ماشین لباسشویی های مجهز به دیگ حبابی استفاده کنیم؟

روش صحیح شستن لباس | چرا باید از ماشین لباسشویی های مجهز به دیگ حبابی استفاده کنیم؟

تا اینجا متوجه شدیم که دیگ حبابی یک مزیت بزرگ برای ماشین لباسشویی محسوب میشود. چون بسیار مهم است که بافت لباس در هنگام شستشو حفظ شود. اما چطور متوجه شویم که لباسشویی دارای دیگ حبابی است یا خیر؟ خب کار چندان سختی نیست. فقط کافی است درب ماشین لباسشویی را باز کنید و دیگ شستشو را با دقت بررسی کنید. دیگ حبابی دارای برجستگی های کوچکی است که در سایر دیگها دیده نمی شود. این برجستگی ها بصورت منظم در تمام سطح دیگ وجود دارد و با کمی دقت قابل روئیت هستند.

جمع بندی:

در این مقاله، با روش صحیح شستن لباس از طریق دیگ حبابی آشنا شدیم. دیگ حبابی تغییرات محسوسی در فرآیند شستشوی لباس ایجاد میکند و باعث می شود که بافت لباس حفظ شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *