تکنولوژی اکولوجیک (Ecologic) | ماشین لباسشویی های دوستدار طبیعت

تکنولوژیAIM - آکام تجارت سپهر - لوازم خانگی شارپ - تکنولوژی ژاپن
لوازم خانگی شارپ | کمپرسور اینورتر پیشرفته AIM چیست؟
۶ تیر ۱۳۹۶
stain level selection - آکام تجارت سپهر - لوازم خانگی شارپ - تکنولوژی ژاپن
تکنولوژی “انتخاب میزان کثیفی البسه” چیست؟ |  قدرت انتخاب بیشتر با لوازم خانگی شارپ
۷ تیر ۱۳۹۶
Ecologic System- آکام تجارت سپهر - لوازم خانگی شارپ - تکنولوژی ژاپن

تکنولوژی اکولوجیک (Ecologic) | ماشین لباسشویی های دوستدار طبیعت

مدیریت هزینه های خانوار و حفظ محیط زیست از مهمترین رویکردهای شارپ در طراحی و توسعه فناوری های جدید می باشد.

حفظ محیط زیست | مصرف انرژی

پیشرفتهای زندگی انسانی در سالهای اخیر به بالاترین سرعت خود تاکنون رسیده است. سرعت بالای پیشرفت، یعنی افزایش نیاز، افزایش تقاضا، افزایش عرضه و تولید و در نهایت افزایش مصرف. اما آیا طبیعت خدادادی و زمینی که بر روی آن در حال زندگی هستیم، توان همراهی با این همه تغییرات را دارد؟ قطعا خیر. تنها راه این است که در کنار تمام این پیشرفتها، از خانه خاکی خود نگهداری کنیم.

راه های مختلفی برای نگهداری از زمین وجود دارد. به عنوان مثال، مصرف روزانه خود را کنترل و بهینه کنیم. یا اینکه سعی کنیم از کالاهایی استفاده کنیم که دوستدار طبیعت و محیط زیست هستند. کالاهایی که هم انرژی کمتری مصرف کنند و هم ماحصل عملکردیشان به طبیعت آسیب وارد نکند. این همان طرز فکری است که شارپ در طراحی و تولید محصولات خود، مد نظر گرفته است. به همین دلیل است که همواره شاهد تکنولوژی های جدیدی از شارپ هستیم که موجبات شگفتی و تحسین همگان شده است. یکی از تکنولوژی های جالب که انواع ماشین لباسشویی شارپ را به محصولاتی دوستدار طبیعت بدل کرده است، اکولوجیک است که در ادامه، با این تکنولوژی آشنا خواهیم شد.

تکنولوژی اکولوجیک (Ecologic) در ماشین لباسشویی شارپ

مدیریت هزینه های خانوار و حفظ محیط زیست از مهمترین رویکردهای شارپ در طراحی و توسعه فناوری های جدید می باشد. این رویکرد منجر به نوآوری در معرفی ابزار ها و سیستم هایی است که هزینه های کاربران را کاهش می دهد و در عین حال دوستدار محیط زیست می باشد.

لوازم خانگی شارپ هم مانند سایر تولیدات این برند، همواره این رویکرد را پیشه خود قرار داده و در اکثر تولیدات خود از قبیل ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال و فریزر و … سیستم اکو یا اقتصادی را برای کاهش هزینه های کاربر و حفظ سلامت محیط زیست

اعضای خانواده ماشین لباسشویی های ۸ کیلویی جدید شارپ مجهز به سیستم اکولوجیک (EcoLogic) می باشند. این سیستم به صورت خودکار میزان بار موجود در ماشین لباسشویی را تشخیص داده و متناسب با آن قدرت کارکرد موتور و میزان مصرف برق را مدیریت نماید. عملکرد فوق العاده این سیستم می تواند تا ۵۰ درصد در مصرف انرژی صرفه جویی نماید. بعلاوه کاهش میزان بار موجود در ماشین لباسشویی به معنی کاهش میزان آب مورد نیاز برای شستن البسه شما و همچنین کاهش مدت زمان شستشو خواهد بود.

اکولوجیک - آکام تجارت سپهر - لوازم خانگی شارپ - تکنولوژی ژاپن

اکولوجیک – آکام تجارت سپهر – لوازم خانگی شارپ – تکنولوژی ژاپن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *