بررسی امکانات ماشین لباسشویی شارپ مدل ES-FB814FDBX

ES FS814BX Sharp Technology Akam Tejarat Sepehr
بهترین برند ماشین لباسشویی | معرفی ماشین لباسشویی شارپ مدل ES-FS814BX
۹ تیر ۱۳۹۶
روش صحیح شستن لباس با دیگ حبابی - آکام تجارت سپهر - لوازم خانگی شارپ - تکنولوژی ژاپن - ماشین لباسشویی
چرا باید از ماشین لباسشویی های مجهز به دیگ حبابی استفاده کنیم؟
۱۱ تیر ۱۳۹۶
بررسی چند ویژگی ماشین لباسشویی شارپ مدل ES-FB814FDBX

بررسی امکانات ماشین لباسشویی شارپ مدل ES-FB814FDBX

این لباسشویی مجهز به درب بزرگ ۵۱ سانتی متری است که موجب سهولت در بارگیری و تخلیه لباس ها می شود.

بررسی امکانات ماشین لباسشویی شارپ مدل ES-FB814FDBX

طراحی بدنه لباسشویی

طراحی منحصر به فرد کابین این مدل ضمن ایجاد استحکام بیشتر و بهتر، منجر به کاهش صدای ماشین لباسشویی در هنگام فعالیت شستشو و خشک کن آن می شود.

نمایشگر های رنگی و گرافیکی

خانواده ماشین لباسشویی های ۸ کیلویی جدید شارپ مجهز به نمایشگر های حرفه ای رنگی و گرافیکی می باشند. نسل جدید این ماشین های لباسشویی از در کنار طراحی با کیفیت و کارایی منحصر به فرد آن ها، دارای نمایشگر های رنگی هستند که به راحتی شما را در انتخاب برنامه های دلخواه خود راهنمایی می کنند. بعلاوه نمایشگر ماشین لباسشویی شارپ، به راحتی شما در را جریان هر لحظه از وضعیت و مرحله شستشو قرار می دهد.

کیفیت و کارایی بالای محصول

لوازم خانگی شارپ با استفاده از بهترین مواد اولیه تهیه و تولید شده اند. بعلاوه لاستیک دور درب ماشین لباسشویی و مخزن جاپودری این دستگاه با استفاده از مواد آنتی باکتریال تولید شده اند که از تجمع و رشد باکتری ها بر روی آن جلوگیری می کند. این ماشین لباسشویی مجهز به درب بزرگ ۵۱ سانتی متری است که موجب سهولت در بارگیری و تخلیه ماشین لباسشویی می شود. طراحی بدنه این دستگاه به صورت موجی یا بومرنگی می باشد که در کاهش صدای ایجاد شده از دستگاه در زمان روشن بودن بسیار می کاهد.

کم مصرف و دوستدار محیط زیست

شارپ در تولید محصولات خود به مصرف انرژی اهمیت زیادی می دهد. یکی از مهمترین ویژگی های ماشین لباسشویی شارپ ES-FB814FDBX کم مصرف بودن آن است. این ماشین لباسشویی با برخورداری از رتبه انرژی +++A در بین ماشین های لباسشویی یکی از بالاترین کلاس های مصرف برق را دارد. بدین ترتیب شما به راحتی می تواند در هزینه برق مصرفی خود صرفه جویی نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *