تکنولوژی خنک کننده هیبرید (HYBRID) | با هیبرید هیچ برفکی دریخچالتان نمی بینید!

تاریخچه شارپ - لوازم خانگی شارپ - آکام تجارت سپهر - تکنولوژی ژاپن
تاریخچه برند ژاپنی شارپ(SHARP) | پیشتاز لوازم خانگی
۴ تیر ۱۳۹۶
ماشین لباسشویی - آکام تجارت سپهر - لوازم خانگی شارپ - تکنولوژی ژاپن - کم صدا
کم صداترین ماشین لباسشویی دنیا | شستشوی بی سروصدا با لباسشویی ES-FB814FQBX
۶ تیر ۱۳۹۶
سیستم خنک کننده هیبرید - آکام تجارت سپهر - لوازم خانگی شارپ - تکنولوژی ژاپن

تکنولوژی خنک کننده هیبرید (HYBRID) | با هیبرید هیچ برفکی دریخچالتان نمی بینید!

برخی از یخچال ها، با داشتن هم سیستم بدون برفک به همراه سیستم سنتی به صورت ترکیبی عمل می کنند.

تکنولوژی خنک کننده هیبرید در یخچال و فریزر شارپ (SHARP)

یخچالهای مختلفی در دنیا وجود دارد و برخی از آنها به نام یخچال و فریزر بدون برفک (نو فراست) به فروش میرسند. اما گاها مشاهده شده است که این نوع یخچالها نیز دارای برفک فراوانی هستند و این موضوع موجب سوال و تعجب است. حال چگونه می توان به شعارهای تبلیغاتی برندهای مختلف اعتماد کرد؟ در این مقاله قصد داریم، پبشرفته ترین تکنولوژی در زمینه خنک نگه داشتن یخجال و فریزر بدون برفک (نو فراست) را برایتان توضیح دهیم. سیستم خنک کننده هیبرید نام این تکنولوژی است که اکثر یخچال و فریزر های شارپ مجهز به این تکنولوژی هستند. پس اگر به دنبال یخچال و فریزر بدون برفک (نو فراست) هستید، کافی است مطمئن شوید که مجهز به تکنولوژی هیبرید است. البته برای آشنایی بیشتر، اطلاعات کاملتری درباره هیبرید در ادامه مقاله قرار داده ایم و پیشنهاد میدهیم حتما تا انتهای این مقاله را مطالعه نمایید.

انواع سیستم های خنک کننده در یخچال

  • بدون برفک

یخچال های بدون برفک نوعی سیستم سرمایشی بدون ایجاد یخ در فریزر هستند. این امر بدین معناست که از انرژی کمتری برای خنک نگه داشتن محتویات یخچال استفاده می شود و شما دیگر مجبور نیستید به طور دستی یخ ها را از بین ببرید. در سیستم های بدون برفک رطوبت داخل یخچال به صورت قطرات شبنم بر روی جداره یخچال جمع می شود و از طریق مجرای تعبیه شده در پایین کابین یخچال، از داخل آن خارج می شود و بدین ترتیب دیگر رطوبتی در یخچال نخواهد بود که تبدیل به یخ شود. برای اینکه مطمئن شویم سبزیجاتمان در یک محیط یدون برفک بافت و تازگی خود را حفظ می کنند، لازم است که در جا میوه ای قرار داده شوند.

  • سنتی

در تکنولوژی سنتی، از یک صفحه گردشی/خنک کننده که در داخل و پشت یخچال قرار داده شده است، استفاده می شود. این نوع یخچال دارای رطوبت سرد است و فریزر در این نوع یخچال برای اینکه به فرایند خود به خوبی ادامه دهد، نیازمند یخ زدایی است که به طور دستی انجام می شود.

  • سیستم هیبرید بدون برفک

برخی از یخچال ها، با داشتن هم سیستم بدون برفک به همراه سیستم سنتی ترکیب این دو تکنولوژی فوق الذکر هستند. بخش فریزر در این تکنولوژی احتیاجی به یخ زدایی ندارد، اگرچه صفحه آلومینیومی که در داخل یخچال قرار داده شده است می تواند باعث یخ بستن موادی شوند که در تماس مستقیم با آن قرار می گیرد.
سیستم خنک کننده ترکیبی منحصر به فرد شارپ , شامل این دو روش خنک کننده می باشد – صفحه آلومنیومی پشت محفظه یخچال در حدود ۰ درجه سلسیوس سرد است و هوای سرد نیز برای تازه نگه داشتن مواد غذایی در سر تا سر محفظه گسترش می یابد . سیستم خنک کننده ترکیبی از خشکی بیش از اندازه , خنک کردن نا هموار و سرد کردن بیش از حد جلوگیری خواهد کرد.

3 دیدگاه ها

  1. پلیور مردانه گفت:

    خسته نباشید مرسی به خاطر این وبسایت کاربردی

  2. وبسایت‌تون قالب خیلی ساده ، جالب و همینطور تاثیرگزار
    هستش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *