معرفی یخچال فریزر شارپ SJ-F82 | تکنولوژی ژاپن، محصول باکیفیت

Wash Mach
معرفی قابلیت ها و فناوری های ماشین لباسشویی شارپ
۱۸ تیر ۱۳۹۶
ES-FB814TDBX - لوازم خانگی شارپ - آکام تجارت سپهر - تکنولوژی ژاپن
ماشین لباسشویی شارپ مدل ES-FB814TDBX | با شارپ هوشمندانه تر زندگی کنید
۲۰ تیر ۱۳۹۶
آکام تجارت سپهر - لوازم خانگی شارپ - تکنولوژی ژاپن - یخچال و فریزر sj f82

معرفی یخچال فریزر شارپ SJ-F82 | تکنولوژی ژاپن، محصول باکیفیت

یخچال فریزر ۴ درب شارپ مدل SJ-F82 مجهز به یکی از بروزترین تکنولوژیها بنام نانو سیلور Nano AG+ است.

معرفی یخچال فریزر شارپ SJ-F82 | تکنولوژی ژاپن و محصول باکیفیت

با پیشرفت روز افزون تکنولوژی و به دنبال آن انسان درصدد ارتقای سطح زندگی خود بر می آید. این تکنولوژی و ارتقا در سطوح مختلف زندگی شکل می گیرد. یکی از عرصه هایی که تکنولوژی بسیار در آن تاثیرگذار بوده و کاربرد فراوان دارد عرصه لوازم خانگی است و یخچال و فریزر امروزه یکی از ضروری ترین لوازم منزل به شمار می رود. بالطبع این دستگاه ضروری با افزوده شدن بر مواد غذایی آماده و نیمه آماده میزان مصرف بیشتری نسبت به گذشته پیدا کرده است. بدین ترتیب دیگر نمی شود با یک یخچال معمولی تمامی خوراکی ها و مواد غذایی را در آن جا داد.
لوازم خانگی شارپ با در نظر گرفتن نیاز کاربران، با تولید یخچال و فریزر چهار درب ساید بای ساید یکی از پیشتازان رفع این نیاز در جهان بوده است. یخچال و فریزر شارپ SJ-F82 فضای مورد نیاز کاربر را با در نظرگرفتن این امر که ممکن است تمامی فضا مورد نیاز نباشد، تامین می کند. با وجود چهار درب بودن این سری از یخچال ها کاربر به راحتی درب مورد نیازش را انتخاب می کند و اینگونه علاوه بر اینکه با سرعت بیشتری به مواد غذایی مورد نیازتان خواهید رسید بلکه از هدر رفتن انرژی جلوگیری به عمل خواهد آمد.
تجهیز این یخچال به تکنولوژی هایی مانند خنک کننده هیبرید(Hybrid)، ضد برفک (No frost)، ضد بو و باکتری نانوسیلور (+AG) آن را به یکی از محبوب ترین و کارآمدترین یخچال فریزرهای جهان تبدیل کرده است.

رتبه انرژی A | مصرف بهینه انرژی با یخچال فریزر شارپ

شارپ با وجود تکنولوژی های متنوع و پیشرفته که در لوازم خانگی به کار بسته است تلاش کرده تا علاوه بر کارایی، بهینه سازی مصرف انرژی را هم مد نظر قرار دهد. بر این اساس لوازم خانگی شارپ در زمره کم مصرف ترین و کاراترین لوازم خانگی در جهان قرار می گیرند. یخچال فریزر شارپ SJ-F82 از جمله کم مصرف ترین دستگاه های شارپ است. با وجود یخچال و فریزر کم مصرف شارپ نه تنها محیط زیست سالم تری خو اهیم داشت بلکه کیفیت، زیبایی و کارایی را به بهترین شکل ممکن لمس می کنیم.

تکنولوژی هیبرید | همیشه تازه و خوشمزه!

همه ما مایلیم که بافت اولیه مواد غذایی ما درون یخچال حفظ شود و تازگی خود را از دست ندهد. با وجود تکنولوژی خنک کننده هیبرید، مواد غذایی درون یخچال تر و تازه خواهند ماند. در این سیستم جریان هوای خنک درون یخچال به طور یکسان در همه بخش های یخچال به گردش در می آید و از سرمای مستقیم و خشک جلوگیری می شود.

تکنولوژی نانوسیلور ضد بو و باکتری +AG | با این یخچال از شر بوی بد خلاص می شوید

حتماً بارها با این اتفاق مواجه شده اید که یخچالتان بوی خوشایندی نمی دهد و شما اصلاً آن را دوست ندارید، یخچال و فریزر شارپ SJ-F82 مجهز به تکنولوژی نانوسیلور +Nano AG است که نه تنها این بوهای ناخوشایند را از بین می برد بلکه از رشد و تکثیر باکتری و هاگ در یخچال جلوگیری نموده و آنها را از بین می برد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *