ترموجت (Thermo Jet)، جدیدترین تکنولوژی روز دنیا!

تکنولوژی پلاسماکلاستر - آکام تجارت سپهر - لوازم خانگی شارپ
پیشتاز فناوری ها در جهان | تکنولوژی یون پلاسماکلاستر Plasmacluster
۸ تیر ۱۳۹۶
آنتی آلرژی - هوشمند - لوازم خانگی شارپ - آکام تجارت سپهر - تکنولوژی ژاپن
ماشین لباسشویی های شارپ مجهز به فناوری DoubleJet | لوازم خانگی شارپ
۸ تیر ۱۳۹۶
تکنولوژی ترموجت - آکام تجارت سپهر - لوازم خانگی شارپ - تکنولوژی ژاپن - THERMOJET

ترموجت (Thermo Jet)، جدیدترین تکنولوژی روز دنیا!

تمرکز بر توسعه کیفی و بهبود عملکرد محصولات شارپ، استراتژی همیشگی شارپ بوده است.

جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا ، استراتژی همیشگی شارپ

تمرکز بر توسعه کیفی و بهبود عملکرد محصولات شارپ، استراتژی همیشگی این برند ژاپنی بوده است. توسعه فناوری و نوآوری بخشی از استراتژی شارپ در تامین نیاز ها و خواسته های مشتریان بوده است. همین دلیل، شارپ همواره سردمدار جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا بوده است. یکی از محصولات شارپ، ماشین لباسشویی است. شارپ برای کاهش مصرف آب و انرژی، تحقیقات فراوانی را انجام می دهد. از جمله نتایج حاصل از این تحقیقات، تکنولوژی ترموجت می باشد. ترموجت از جمله فناوری هایی است که تفاوت زیادی در مصرف آب و انرژی ایجاد میکند. در ادامه این تکنولوژی را بیشتر معرفی میکنیم.

تکنولوژی ترموجت چیست؟

تکنولوژی ترموجت یکی از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا و از فناروی های نوین شارپ در تولید نسل جدیدی از ماشین لباسشویی های این برند می باشد. این فناوری با عملکرد خود ضمن کاهش مصرف انرژی و آب، کیفیت شستشو را به مراتب بالاتر می برد. بعلاوه این فناوری قادر است زمان شستشو را در برنامه های مختلف دستگاه بیش از ۳۰ دقیقه کاهش دهد. فناروی انحصاری Thermo Jet مصرف انرژی را در ماشین های لباسشویی تا حد زیادی کاهش می دهد و این امکان را برای شما فراهم می کند که در زمانی به مراتب کوتاه تر البسه خود را شسته و خشک نمایید.

طرز کار ماشین لباسشویی بدون تکنولوژی ترموجت :

در ماشین های لباسشویی معمولی که از تکنولوژی ترموجت بی بهره اند، آبگیری دستگاه از قسمت پایین دیگ انجام می شود. سپس بر اساس نوع برنامه مشخص شده آب داغ وارد دیگ می شود. در این حالت آب داغ در پایین و آب سرد در قسمت بالای دیگ تجمع می یابد. به همین دلیل، البسه ای که در روی سایر البسه قرار گرفته اند به خوبی با آب داغ و مواد شوینده آغشته نمی شوند.

بدین خاطر ماشین لباسشویی به زمان کارکرد بیشتری نیاز دارد تا بتواند به خوبی همه رخت و لباس ها را با آب و مواد شوینده آغشته کرده و بشوید. این عامل موجب افزایش زمان شستشو، افزایش میزان مصرف انرژی، افزایش آب مورد نیاز در چرخه شستشو و نهایتا استهلاک زیاد دستگاه خواهد شد. برای رفع این مشکلات و بهبود عملکرد ماشین لباسشویی. شارپ فناوری Thermo Jet را در نسل جدید ماشین های لباسشویی خود عرضه کرده است.

تکنولوژی ترموجت چگونه کار میکند؟

در فناوری ترموجت، آب در مخزن مخصوص ترموجت متناسب با برنامه و میزان درجه حرارت آب تعیین شده برای شستشو گرم می شود. سپس این آب داغ با استفاده از یک پمپ و از طریق دو مجرای تعبیه شده در قسمت بالای دیگ، با فشار بر روی البسه پاشیده می شود. ترکیب آب داغ و مواد شوینده، و آغشته کردن همه لباس ها به صورت یکنواخت منجر به افزایش سرعت و کیفیت شستشو می شود.

تکنولوژی ترموجت و کاهش ۳۴% مصرف آب:

در یک ماشین لباسشویی بدون فناوری ترموجت، مصرف آب سالانه تا ۱۱۶۶۰ لیتر بالغ می گردد حال آن که در صورت استفاده از این فناوری ThermoJet آب سالیانه مصرفی به حدود ۷۷۰۰ لیتر در سال خواهد رسید. بدین ترتیب فناوری ترموجت مصرف سالیانه آب برای شستشوی لباس، حدود ۳۴% کاهش پیدا می دهد. همچنین میزان انرژی مصرفی در ماشین لباسشویی های معمولی به طور متوسط ۲۸۸ کیلو وات ساعت در سال می باشد و در صورت خرید ماشین لباسشویی مجهز به فناوری ThermoJet مصرف برق به طور متوسط ۴۹ کیلو وات در سال خواهد بود.

شستشوی البسه کتانی در ماشین لباسشویی ۸ کیلویی معمولی با دمای آب متوسط ۶۰ درجه حدودا به ۱۵۲ دقیقه زمان نیاز دارد و درصورت استفاده از فناوری ترموجت زمان این برنامه شستشو به حدود ۱۲۰ دقیقه کاهش خواهد یافت.

1 دیدگاه

  1. کوتاه سازی لینک گفت:

    سلام ممنونم عالی بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *